جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کدام شبکه‌های اجتماعی محبوب است؟

  میزان استفاده از اینترنت و به دنبال آن شبکه‌های اجتماعی در دنیا رو به افزایش است. این چیز جدیدی نیست اما آمارهای Global Web Index از فصل سوم ۲۰۱۵ حاوی مطالب تازه‌ای هم هست.
  به گزارش آی‌تی  «ایران» این گزارش در مورد زمان استفاده شده کاربران در اینترنت،  استفاده از چند شبکه توأمان و استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و مسنجرهاست.
  بر اساس این گزارش مردم هم اکنون 77/1 ساعت در روز را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند که نسبت به سال ۲۰۱۲ که این زمان 61/1 ساعت بود شاهد ۱۰ درصد رشد، هستیم. حالا تعجبی ندارد که شبکه‌های اجتماعی ۲۸ درصد از زمان گذراندن مردم در رسانه‌ها را تشکیل می‌دهند. نکته اینکه افراد بین ۱۶ تا ۲۴ سال 5/3 برابر بیشتر از دیگران در شبکه‌های اجتماعی رفت و آمد می‌کنند.
  فیلیپین تنها کشوری است که مردم آن بیش از 5/3 ساعت در روز را در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند.  در برزیل، مکزیک و آرژانتین هم مردم بیش از ۳ ساعت در این شبکه‌ها هستند.
  فیس‌بوک همچنان ۸۰ درصد از استفاده مردم جهان از شبکه‌های اجتماعی را به خود اختصاص داده است و استفاده فعال (
  Active Usage) از آن شامل ۴۸ درصد کل اکانت‌های آن می‌شود. یوتیوب از نظر تعداد بازدید از فیس‌بوک هم وضع بهتری دارد.
  در زمینه شبکه‌های پیام رسان اپلیکیشن فیس‌بوک، واتس‌اپ و اسکایپ از محبوب‌ترین‌ها هستند فیس‌بوک مسنجر و واتس‌اپ در بین کاربران جوان‌تر (۱۶ تا ۲۴ سال) بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 27 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : شبکه‌های ,استفاده ,اجتماعی ,مردم ,ساعت ,درصد ,شبکه‌های اجتماعی ,هستند فیس‌بوک ,اجتماعی می‌گذرانند ,شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند ,
  کدام شبکه‌های اجتماعی محبوب است؟

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر